תמ״א 38 בפתח תקווה

עמוד הבית » תמ״א 38 בפתח תקווה

למרות פרסומים בתקשורת פרויקט הדגל הלאומי תמ״א 38 ממשיך לצבור תאוצה בערים מרכזיות בארץ. צוות משרדינו, משרד עורכי הדין דן גנגינה מלווה ישראלים רבים בליווי משפטי בפרויקטי תמ״א 38 בפתח תקווה והסביבה

פרסומים מלמדים כי באזור מרכז הארץ פרויקטי תמ”א 38 נחלו הצלחה מסחררת. עיריות רבות ויזמים רבים חוששים מפני הפסקת פרויקטי תמ”א 38 וממהרים לתמרץ יזמים ולעודד פרויקטים. מרכז הארץ ישנם פרויקטי תמ”א 38 רבים כמו תמ״א 38 בפתח תקווה, כפר סבא, אבן יהודה וישובים דומים. 

תמ״א 38 – מה הכוונה? 

תמ״א 38 בפתח תקווה ובכל ישראל היא תכנית מתאר ארצית אשר נועדה לחזק מבנים קיימים מפני רעידות אדמה. מדינת ישראל פתרה את נושא עלויות חיזוק מבנים באמצעות הענקת תמריץ כלכלי לדיירים על ידי הענקת זכויות בנייה מוגדלות וקיצור משמעותי של ההליכים הבירוקרטיים לקבלת היתר בנייה

תמ״א 38 אושרה על ידי ממשלת ישראל בשנת 2005 ומאז אלפי מבנים בישראל עברו חיזוק ושיפוץ. 

תמ”א 38 – איך צולחים את הפרויקט? 

אנחנו במשרד עורכי הדין דן גנגינה מלווים עסקאות מקרקעין פרויקטי תמ״א 38 בפתח תקווה וערים נוספות. הנה כמה טיפים שיבטיחו לכם הדיירים הצלחה בפרויקט. 

  • שיתוף פעולה בין הדיירים – ההיסטוריה מלמדת כי אחד מהעיכובים המשמעותיים בפרויקטי תמ”א 38 היא ויכוחים וסכסוכים בין שכנים. נסו להימנע מוויכוחים ושימו לנגד עיניכם את התועלת המשותפת של כולכם. 
  • בחרו בנציג רשמי בעל רקע בפרויקטי תמ”א 38 – 
  • עורך דין נדל”ן המתמחה בפרויקטי תמ”א 38 בעיר מגוריכם. תפקידו של עורך הדין הוא ללוות אתכם הדיירים במהלך הפרויקט לדאוג לאינטרסים של כל הדיירים. משרד עורכיי הדין דן גנגינה וצוות משרדו המתמחים בתמ״א 38 בפתח תקווה וערים נוספות. אנו שמים את האינטרסים של הדיירים, הלקוחות שלנו במקום הראשון. 
  • בדקו את נושא הרווח של הקבלן – חלק של תהליך הליווי המשפטי הוא העבודה מול הקבלן והיזם. עורך דין נדל”ן המתמחה בפרויקטי תמ”א 38 ידע לכמת לכם הדיירים את העלויות והרווחים. לפקח על הקבלן, שזה לא יגזול מכם את הרווחים. 

קצת עלינו – משרד עורכי הדין דן גנגינה 

משרד עורכי הדין דן גנגינה ושותפים הוא משרד עורכי דין תמ״א 38 המתמחה בנדל”ן. יש לנו ניסיון רב בליווי פרויקטי בתמ״א 38 בפתח תקווה וערים נוספות. נשמח לעזור לפרויקט שלכם לרקום עור וגידים במהירות. 

למידע נוסף, צרו קשר.