אודותינו

ההתמחות שלנו

מהו עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין מסייע בכל הקשור לעסקאות נדל"ן וביניהם עסקאות מכר, העברת בעלות, עסקאות קומבינציה, חוזה מכר, העברת דירה במתנה או העברת בעלות בעקבות ירושה, מיסוי עסקאות נדל"ן ומיסוי מקרקעין.  עסקאות נדל"ן הן עסקאות בהיקפים עצומים שאנשים לא רגילים אליהם. העיסוק בכסף רב כל כך דורש הגנות חוקיות רבות והסתמכות על חוזים ברורים ולא על תרבות ה"סמוך עליי" הישראלית.

מקרה ענבל אור הוכיח לכולנו כמה חשוב שיהיה לנו עורך דין מייצג שיבדוק את הלגיטימיות של כל עסקת מקרקעין שאנו מקיימים. תפקידו של עורך דין מקרקעין לבדוק שכל ההבטחות של הצד השני אכן נכונות ועתידות להתממש. כדי לעשות זאת, עורך הדין פונה אל לשכות הרישום הרלוונטיות כדי לבדוק את הבעלות על הנכס, בודק את ההגנה שחוזי המכר והבנייה מציעים לרוכשים ומוודא שהכסף מועבר רק לאחר שהקונים רשמו הערת אזהרה על שמם בטאבו.

ייצוג בעסקת מכר ע״י עורך דין מקרקעין

מוכרים דירה, בית, קרקע, חנות או משרד? מכירת נכס נדל"ן הוא בד"כ רגע מיוחד. ה"אקזיט" הגדול שמאפשר לכם לשלשל לכיסכם סכומי כסף גדולים. ברגע מרגש זה, חשוב שתהיו מיוצגים ע"י עורך דין מקרקעין. עורך הדין ינסח עבורכם את חוזה המכר, יוודא שתחויבו בתשלום מס שבח מינימלי (אם בכלל) וידריך אתכם בכל שלבי העסקה. עורך הדין ידאג לטפל בשבילכם בכל הבירוקרטיות הממשלתיות הרלוונטיות לעסקה על הצד הטוב ביותר.

ייצוג בעסקת קנייה

מעוניינים לרכוש נכס נדל"ן? צור קשר עוד היום עם משרד עורכי דין דן גנגינה, בין אם זה נכס בנוי או קרקע חקלאית, דירה ראשונה או דירה עשירית, רכישה לצורך מגורים או לצורך השקעה- קניית נכס נדל"ן תמיד עושה לכולם פרפרים בבטן. בכל רכישת נדל"ן יש סיכון מסוים- ותפקידו של עורך הדין לצמצם סיכונים מסוימים למינימום האפשרי.

עורך הדין יטפל עבורכם במגוון פעולות הנעשות אל מול משרדי הממשלה השונים, כולל רישום הערת אזהרה, הגשת מסמכים לקבלת פטור/ הנחה במיסים, העברת בעלות, היוון ועוד.

לקביעת פגישת
ייעוץ ללא תשלום

תפריט נגישות

Scroll to Top