עורך דין לקניית דירה

מדוע כשאנחנו רוכשים דירה חשוב שנמצא עו”ד מקרקעין מקצועי? איש מקצוע כזה – כמו גם אנשי מקצוע נוספים – יסייעו לכם לבחור את הנכס הנכון ביותר עבורכם, כמו גם לזהות מכשולים ותקלות בחוזה, או להתריע מפני ‘מוקשים’ בעסקה מהם חשוב להיזהר. 

מזל טוב! חסכתם את ההון הדרוש לרכישת דירה וכעת נרגשים ומלאי תקווה אתם מחפשים אחר פרויקט מגורים שיתאים לכם ולתקציב שלכם. לעיתים, הקנייה תעשה מקבלן ולעיתים באמצעות בחירת דירה יד שנייה. ובכל זאת ואין זה משנה באיזה עסקת מקרקעין תבחרו: חשוב שיהיה לצידכם עורך דין לקניית דירה. 

אז מה התועלות בבחירת אנשי מקצוע מומחים ברכישת דירה? 

יש לא מעט יתרונות ותועלות בבחירת אנשי מקצוע מומחים בזמן שאנו מבצעים עסקת נדל”ן. שמאי דירות למשל, יוכל לבחון את הנכס ואת המבנה ולהעריך את השווי שלו בהווה ובעתיד. הערכה כזאת תספק תמונת מצב לגבי רווח עתידי במידה ותרצו למכור את הנכס, כמו גם שההערכה תספק מידע מדויק אודות ההון שכדאי להשקיע בקניית הנכס. גם מומחים בבדק בית דרושים במקרה כזה כדי לבחון את המבנה ולראות איזה חלקים במבנה דרושים שיפוץ ותיקון תוך הכנת דוח עלויות מסודר, בעיקר ברכישת נכס יד שנייה. עו”ד דין שעוסק בעסקאות דלא ניידי – יוכל ללוות אתכם במגוון נושאים כמו בעת חתימת על חוזה, בבחינת החוזה וזיהוי חלקים שעלולים להיות לרעתכם. עורך הדין מקרקעין מקצועי יעזור במשא ומתן, ייצג אתכם מול קבלן שסרח ו/או לא השלים את הבנייה, ויסייע לכם משפטית במקרים של עסקאות שכשלו או עבירות שונות שהובילו אתכם לאבדן זמן כסף ומשאבים. 

כיצד בוחרים עורך דין נדל”ן טוב?

אם אתם מחפשים איש מקצוע ומשפטן מיומן שעוסק בנדל”ן, בעסקאות מקרקעין, בליקויי בנייה, בחוזה לקניית דירה וכולי – כדאי לבחור את המומחה בתחום באמצעות מתן תשומת לב לדגשים הבאים:

מקצועיות 

וודאו כי עורך הדין מקצועי ומכיר את תחום הנדל”ן על בוריו. בין היתר יש לבחון את אתר האינטרנט של איש המקצוע ולוודא כי יש בו אינפורמציה שימושית ופרטים אודות השכלתו ואודות הניסיון שלו. 

המלצות 

חשוב לבחור עו”ד מקצועי שקיבלת המלצות מלקוחות. המלצות אפשר לקבל באתרים או בפורטלים שעוסקים בתחומי המשפט, כמו גם שאפשר לחפש עו”ד מומלץ ברשתות החברתיות. 

שכר טרחה 

בצעו השוואות מחיר בין שכר הטרחה שמבקשים אנשי המקצוע ובחרו בהצעת מחיר הוגנת ללא פשרה על איכות. באמצעות בחירה באנשי מקצוע מתאימים ומקצועיים, תוכלו לקנות נכסים בדרך הבטוחה והנכונה מכול. 

אנו ממליצים לפנו לעורך דין דן גנגינה לכל עסקת נדל״ן!

 

עורך דין לקניית דירה
אז מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:

דברו איתנו

זקוקים לעזרה של עו”ד מומחה בתחום הגבייה? פנו עוד היום לייעוץ משפטי