למה צריך עורך דין תמ״א 38 / פינוי בינוי?

תוכן עניינים
למה צריך עורך דין תמ״א 38 / פינוי בינוי?

מכל עבר אתם רואים שעושים סביבכם פרויקטים מורכבים של תמ”א 38 / פינוי-בינוי? התחלתם לדבר על עניין הזה עם השכנים וברור לכם שגם בבניין שלכם כדאי לקדם את הפרויקט? אם כך, ברור שתרצו ללמוד מהניסיון של אחרים ולעשות כל מה שאתם יכולים כדי למזער את העניין. חשוב שתבינו: אפילו אם תבחרו את אנשי המקצוע הכי טובים שיש, רצוי לבדוק שאתם מעסיקים גם עורך דין תמ”א 38 / פינוי-בינוי. בסופו של דבר, פרויקטים כאלה עולים לא מעט כסף ודורשים השקעה רבה. לכל צד יש אינטרס אחר ולכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שיש מישהו שיוכל לדאוג לאינטרס שלכם, בעלי הדירות בבניין, כדאי שתעסיקו כבר מתחילת הדרך עורך דין תמ”א 38 / פינוי-בינוי.

איזה עו”ד יתאים לנושא?

אם אתם תוהים באיזה עורך דין תמ”א 38 / פינוי-בינוי כדאי לבחור, כמובן שאפשר להבין ללבכם. האמת היא, שיש לא מעט עורכי דין בשנים האחרונות שמציעים שירות כזה ורוצים ללוות פרויקטים מהסוג הזה. לכן עולה השאלה: במי נבחר ואיזה עו”ד ייתן לנו את השירות הכי טוב שקיים? ההמלצה שלנו היא לבחור עו”ד שיש לו ניסיון, מקצועיות וידע. כמו כן, אם אתם יכולים להשקיע עוד כמה רגעים ולהשוות בין חוות הדעת שתמצאו אודות מספר עורכי דין, רצוי שתעשו זאת, כי מה פתאום שתבחרו עו”ד אנונימי שאתם לא באמת יודעים עליו דבר?

 

מדוע רצוי להיפגש תחילה עם עוה”ד שלכם?

אם יש לכם דילמה בין מספר עורכי דין שיוכלו ללוות את הפרויקט שלכם בעסקאת מקרקעין או עסקאות קומבינציה, ברור מדוע כדאי להיפגש איתם מראש. כשאתם יושבים לכם מול עוה”ד במשרדו, זו ההזדמנות הכי טובה שיש להתרשם ממנו ומכל מה שיש לו להציע לכם. האם הוא מוכשר? מקצועי? והאם הוא עושה רושם של אדם שאפשר לסמוך עליו? האם מדובר על עו”ד שעוסק בתחום מזה שנים וזו הסיבה שבגללה הוא מרשה לעצמו לגבות מחירים יותר גבוהים מאחרים? חשוב לשים לב לכל הפרטים ולראות שאתם בוחרים את עוה”ד שעליו באמת תוכלו לסמוך, גם אם חלילה משהו יסתבך לאורך הפרויקט.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:

דברו איתנו

זקוקים לעזרה של עו”ד מומחה בתחום הגבייה? פנו עוד היום לייעוץ משפטי