ליטיגציה אזרחית

ליטיגציה אזרחית - איתכם לאורך כל הדרך

ליטיגציה אזרחית היא תחום שעיקרו ייצוג תובעים ונתבעים בבית המשפט בתביעות לשון הרע, סכסוכים כספיים, הפרות חוזים, תביעות עסקאות מקרקעין, תביעות ירושה, רשלנות ותביעות קניין רוחני. פרטים רבים זקוקים לייצוג בבית משפט בתביעות שמוגשות כלפיהם או שהם מגישים כלפי אחרים. מטרתנו היא לספק את המידע והייעוץ המדויקים לפני תביעה משפטית וייצוג בבית משפט במהלך התביעה להשגת תוצאה המיטבית.

סכסוכים כספיים

אין זה נדיר שמתעוררים סכסוכים כספיים בין שני אנשים המוצאים את דרכם אל בית המשפט כדי לפתור את הסכסוך. ליטיגטור אזרחי טוב מכיר את לשון החוק, התקדימים המשפטיים ופרטי המקרה ישר והפוך. בנוסף, לליטיגטור אזרחי טוב יש הבנה עמוקה בבני אדם והוא יודע כיצד למשוך את עדי הצד השני בלשונם, לתמרן אותם למקום הנח בשבילו להניח את המכה הסופית בדיוק ברגע הנכון כדי לשכנע את השופט בצדקת טענותיכם.

ליטיגציה אזרחית – לשון הרע ודיבה

תחום תביעות הדיבה ו”תביעות ההשתקה” עלה אל הכותרות בשנים האחרונות בעקבות סלבים רבים שמשתמשים בעורכי דין ותביעות כדי להשתיק ביקורת או כדי לקבל פיצויים כאשר פוגעים בהם באופן חוזר ונשנה. השינוי לחוק שנוסף בשנים האחרונות, הקובע פיצויים עד 300,000 ש”ח ללא הוכחת נזק בתביעות דיבה, שינה את כל פני שדה תביעות הדיבה. כיום קל ומשתלם יותר לתבוע אנשים בתביעות דיבה, ולקבל פיצויים שמנים במסגרת בית משפט או מחוץ לבית משפט במסגרת הליך טיעון.

ליטיגציה אזרחית בירושה

תביעות ירושה יכולות להיות לא רק סבוכות מאוד אלא הן לרוב גם מאוד אמוציונליות. אין מה לעשות, כאשר פטירה של קרוב אהוב מתערבבת עם חשד לזיוף צוואה, השפעה לא הוגנת על המוריש או אפילו צוואה שנכתבה תחת איומים, המשפט נוטה להיות מלא אמוציות קשות. תביעות ירושה מצריכות ליטיגטור אזרחי מנוסה, רגיש ובעל יכולת לייצג אתכם בתנאים לא פשוטים

קניין רוחני

למרות שגניבות קניין רוחני נחשבים בעיניי החוק כמו גניבה רגילה, המשטרה לרוב אינה מטפלת בפגיעה בקניין הרוחני ומשאירה את הפגוע בעמדה חסרת אונים. תביעות אזרחיות עבירות קניין רוחני הן לפעמים הדרך היחידה של הקרבן להתריע אנשים נוספים מלפגוע בקניין שלהם, ולקבל פיצויים על הפגיעה הכלכלית ממנה הן סבלו.

משרד עורכי דין דן גנגינה מתמחה בשלל תחומים משפטיים, ובניהם ליטגציה אזרחית, גבייה משפטית, ייצוג בהוצאה לפועל ועוד.

שאלות ותשובות ליטיגציה אזרחית

ליטיגציה אזרחית היא תחום שעיקרו ייצוג תובעים ונתבעים בבית המשפט בתביעות רבות ומגוונות כמו תביעות לשון הרע, סכסוכים כספיים, הפרות חוזים, תביעות עסקאות מקרקעין, תביעות ירושה, רשלנות ותביעות קניין רוחני ועוד. אזרחים רבים זקוקים לייצוג בבית משפט בתביעות שמוגשות כלפיהם או שהם מגישים כלפי אחרים. משרד עורכי הדין דן גנגינה ושות’ פועל על מנת לספק את המידע והייעוץ המדויקים לפני תביעה משפטית וייצוג בבית משפט במהלך התביעה להשגת התוצאה המיטבית עבור הלקוח.

עורך דין המתמחה בליטיגציה אזרחית הוא עורך המציג בפני בית המשפט את הטענות של הלקוח שלו. עורך הדין המתמחה בתחום זה יכול לייצג את לקוחותיו במגוון רחב של תביעות כמו ליטיגציה אזרחית היא תחום שעיקרו ייצוג תובעים ונתבעים בבית המשפט בתביעות רבות ומגוונות כמו תביעות לשון הרע, סכסוכים כספיים, הפרות חוזים, תביעות עסקאות מקרקעין, תביעות ירושה, רשלנות ותביעות קניין רוחני ועוד. 

עורך דין המתמחה בליטיגציה אזרחית, הוא עורך דין המייצג בבית משפט טענות של לקוחתיו (התובעים או הנתבעים) . עורך דין זה פועל בסוגים שונים של תביעות כמו תביעות לשון הרע, סכסוכים כספיים, הפרות חוזים, תביעות עסקאות מקרקעין, תביעות ירושה, רשלנות ותביעות קניין רוחני ועוד.