ליטגציה מסחרית

ליטגציה מסחרית - יעוץ וייצוג לכל אורך ההליך

ליטיגציה מסחרית מכסה סוגים רבים של סכסוכים בהם סכסוכים כספיים, הפרת חוזה, סכסוכי נדל”ן, סכסוכים בין שותפים ועוד. מטרתו של עורך הדין אינה רק לייצג בבית משפט אלא גם לייעץ, לגשר ולחתום על הסכמים חוזיים בין הצדדים. זאת בכדי להיטיב עם תוצאות הלקוחות.

  • ייצוג בבית משפט
  • גישור
  • ניסוח הסכמי פשרה
01
סכסוכים כספיים
02
הפרת חוזה
03
סכסוכים בין שותפים

סכסוכים כספיים

כאשר חוזה עבודה בין שותפים או בין בעל עסק ללקוח אינו מבהיר באופן ברור את חלוקת הנטל הכלכלי, יכולים להתגלע אי- הסכמות משמעותיות בעסקה. ייצוג טוב בבית משפט חשוב מאוד למימוש זכויות והגנה מפני תשלום קנסות משמעותיים במקרה של סכסוך כספי עיסקי.

ליטיגציה מסחרית - הפרת חוזה

הפרת חוזה יכולה לקרות ממגוון סיבות. היקלעות לבעיות כלכליות, שינוי נסיבות או סכסוך יכולים לגרום כולם להפרת חוזה. בישראל, פה חופש החוזים אינו מוחלט, קשה לצפות את פסיקת בית המשפט במקרה של הפרת חוזה. אם אתם נאלצתם להפיר חוזה או שהפרו חוזה שנחתם איתכם, פנו עוד היום לייעוץ משפטי וייצוג מטעם עורכי דין מומחים בליטיגציה משפטית

סכסוכים בין שותפים

במזרח התיכון חם המזג, סכסוכים יצריים וטעונים בין שותפים הינם מאוד נפוצים. סכסוכים כאלה יכולים להיות על קבלת החלטות בעסק, סכסוכי בעלות, מחלוקת בנוגע לחובות הכלכליות של כל צד ועוד. 

עורכי דין מאפשרים לפתור את הבעיות בין הצדדים באמצעות הכנסת מייצג חיצוני אל חדר המשא ומתן. לחלופין, במידה והסכסוך מגיע לבית המשפט, תפקידו של עורך הדין מורכב: עליו ללמוד לעומק את פרטי המקרה, לשון החוק, תקדימים משפטיים, מבחנים משפטיים רלוונטיים וכו’, ולייצג את כל אלה נאמנה במשפט על מנת להביא לניצחונכם.

איך מונעים סכסוכים עסקיים?

הסכם בין שותפים יכול למנוע הגעה לבית משפט ולהסדיר חלוקת אחריות ונכסים בין השותפים ללא צורך להגיע לבית משפט. מומלץ לחתום על הסכם בין שותפים עוד ברגע הקמת העסק כדי למנוע את הצורך בעורך דין ליטיגציה מסחרית.

משרד עורכי דין דן גנגינה מתמחה בשלל תחומים משפטיים, ובניהם גבייה משפטיתייצוג בהוצאה לפועל ועוד.