ייצוג בהוצאה לפועל

עמוד הבית » ייצוג בהוצאה לפועל

ייצוג בהוצאה לפועל - להכיר את הזכויות שלכם

כליטיגטורים, תפקידנו בבית המשפט הוא לייצג את האינטרסים של לקוחותינו. כאשר קיימים מספר נושים בתיק, אנו מפעילים את כל הידע המשפטי הענף שלנו כדי להוכיח ככל הניתן את הקדימות של הלקוחות שלנו על פני נושים אחרים. כאשר הלקוחות שלנו הם הנושים היחידים, אנו מייצגים את הצד שלהם אל מול בית משפט אשר עלול לתת לחייב הפטר חובות ובכך לפגוע בזכויותיהם.

ייצוג בהוצאה לפועל – ליווי לאורך כל הדרך

משרדנו עוסק בייצוג נישומים ונושים בבית משפט. כאשר תיק כזה מגיע אל בית המשפט, שני הצדדים זקוקים לייצוג כדי לקבל את המירב מתוך התהליך. נושים זקוקים למאבק משפטי המוכיח את הקדימות שלהם על פני נושים אחרים בקבלת הביטחונות או התשלומים של החייב. החייבים זקוקים לייצוג על מנת להוכיח לשופט את יכולת התשלום שלהם ועל מנת לקבל הפטר חובות מהיר. אנו מטפלים בביטול הגבלות על רישיון נהיגה, איסור יציאה מהארץ וחסימת חשבונות לחייבים ובהוכחת קדימות בחובות לנושים. 

ייצוג נושים

למשרדנו ניסיון רב בייצוג גופים גדולים ועוצמתיים בתיקי פשיטת רגל על מנת להבטיח קדימות בקבלת כספים והגדלת פיצויים ככל האפשר. ייצגנו בנקים, חברות ביטוח, עיריות ותאגידים כדי להבטיח העברת ביטחונות במלואה והגדלת הפיצויים ככל האפשר. אם אתם נתקלים בחייב שמסרב/ לא יכול לשלם, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ משפטי וייצוג בהוצאה לפועל. יחד, נבטיח תשלום מקסימלי שייכנס לכיס שלכם.

אין דבר כזה חייב שלא יכול לשלם, יש עורכי דין שלא יודעים לגבות.

הליכי גבייה

על מנת להתחיל הליכי גבייה, יש צורך לשלוח מכתב התראה אל החייב. רק לאחר מכן, ניתן לפנות אל לשכת הוצאה לפועל בבקשה לפתוח לחייב תיק הוצאה לפועל ולהתחיל בהליכי גבייה. חשוב בתזכיר לחוק הוצאה לפועל (נגיף קורונה החדש) מפורטים החוקים החדשים הרלוונטיים ל-2020, המקלים על חייבים לדחות תשלומים, לפרוס תשלומים בלי לשלם ריבית פיגורים גבוהה ולדחות את התהליכים בלשכת הוצאה לפועל. המשמעות המעשית לבעלי חוב היא שמומלץ להתחיל בתהליכי הוצאת תיק בהוצאה לפועל מוקדם ככל האפשר כדי להבטיח קבלת החובות במהירות האפשרית.

ייצוג חייבים 

חוב המגיע להוצאה לפועל תופח במהירות גבוהה בשל העלות של הגביה שמושתת כולה על החייב ולכן מומלץ להימנע ממצב בו החוב שלכם מגיע אל לשכת הוצאה לפועל ובמקום זאת להעדיף משא ומתן ישיר מול בעל החוב, הסכם פריסת תשלומים ועוד.

נוסף לעבודתנו בייצוג הגופים הגדולים במשק בתיקי הוצאה לפועל, אנו גם מציעים שירות לחייבים בייצוג בהוצאה לפועל. בין שירותינו: ביטול הגבלות כגון איסור יציאה מהארץ, הגבלות על רשיון נהיגה ועיקול כספים ועוד. 

משרד עורכי דין דן גנגינה מתמחה בשלל תחומים משפטיים, ובניהם גבייה משפטית, ליטיגציה אזרחית, ליטיגציה מסחרית ועוד.

שאלות ותשובות יצוג בהוצאה לפועל

תפקידם של עורכי דין המתמחים בייצוג מול ההוצאה לפועל הוא לייצג את האינטרסים של לקוחותינו. לא משנה אם אנו מייצגים את הנושים או את החייבים, אנחנו צריכים לעשות הכל על מנת שהם יצאו כשידם על העליונה. נושים, הדורשים את כספם לפני האחרים זקוקים לעורך דין שיוכיח את הקדימות שלהם על פני נושים אחרים בקבלת כספם מהחייב. החייבים זקוקים לייצוג הולם על מנת להוכיח להוצאה לפועל את יכולת התשלום שלהם ועל מנת לקבל פריסה או פטור מהחובות.

מאוד מומלץ לשני הצדדים החייב או הנושה לשכור את שירותיו של עורך דין לייצוג בהוצאה לפועל. עורך דין העוסק בתחום ההוצאה לפועל יכול לעזור לנושה לזכות המגיע לו לפני נושים אחרים. הייצוג מול ההוצאה לפועל עבור החייב הוא קריטי משום שמשרד עורך דין המייצג את החייב יכול גם לעזור בפריסה או ויתור על חלק מהחובות, וגם בביטול הגבלות על רישיון נהיגה, איסור יציאה מהארץ וחסימת חשבונות לחייבים.

 

עורך דין המתמחה בייצוג בהוצאה לפועל מכיר מקרוב את התנהלות מול רשות ההוצאה לפועל. תפקידו הוא לייצג את האינטרסים של לקוחותיו – הנושים והחייבים. עורכי דין המתמחים בייצוג בהוצאה לפועל יכולים לסייע להפוך את התהליך ליעיל יותר עבור הלקוח שלהם.