טיפים לבחירת עורך דין מקרקעין?

תוכן עניינים
טיפים לבחירת עורך דין מקרקעין

כולנו יודעים שאם ברצוננו לבצע עסקת נדל”ן נכונה ללא חששות מיותרים מומלץ שנעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין. עורך דין מסוג זה בקיא בכל רזי עולם הנדל”ן וביכולתו להכווין אותנו אל עבר העסקה הנכונה או להניא אותנו במקרה של עסקה לא נכונה. בדיוק כמו עורך דין הוצאה לפועל אשר מספק לנו ייצוג בהוצאה לפועל עורך דין מקרקעין ייצג אותנו מול הקבלן או מול בעל הנכס ממנו אנו עתידים לרכוש את הדירה. ייצוג זה הופך את התהליך לפשוט יותר וכמובן לבטוח.

בחירת עורך דין מקרקעין

כמו כל תהליך בחירה גם בחירת עורך דין מקרקעין אינה בחירה פשוטה ומספרם הרב של עורכי הדין בשוק עלול לבלבל אותנו. על מנת לבחור בעורך דין מקצועי חשוב להיעזר בטיפים הבאים:

  • המלצות- התייעצו עם משפחה, חברים או מכרים אשר עשו עסקת נדל”ן או שתיים ונעזרו בעורך דין אשר סיפק להם שירות טוב. המלצות הן הדרך הטובה ביותר לבחור בבעל מקצוע נכון.
  • אינטרנט ורשתות חברתיות- כיום תוכלו למצוא ברשת החברתית מספר רב של ביקורות או המלצות לגבי כל בעל מקצוע בכל תחום שיש. שוטטו באינטרנט, חפשו אחר עורכי דין לענייני מקרקעין וקראו את כל הביקורות לגביהם.
  • שיחת טלפון- הדרך הטובה ביותר היא ללא ספק הדרך הוותיקה והמוכרת והיא כמובן שיחה אישית. חייגו לעורך דין ממנו התרשמתם, שוחחו עמו וכך תוכלו להבין האם ישנו חיבור והאם התרשמתם ממנו כי הוא יוכל לעזור לכם.

תפקידו של עורך הדין

אם גם אתם עומדים בפני עסקת נדל”ן חדשה אתם לבטח מבקשים לעשות אותה בדרך הבטוחה והנכונה ביותר שיש. אין ספק כי על מנת לדעת בבטחה כי אתם על השביל הנכון מומלץ להיעזר בעורך דין לענייני מקרקעין. תפקידו של עורך הדין הוא ללוות אתכם החל מהשלבים הראשונים של התהליך ועד לרגע חתימת החוזה עצמו, בפעמים אחרות תקבלו ליווי ממש עד קבלת המפתח. דווקא בנושא רגיש מעין זה כדאי להשקיע את מלוא תשומת הלב ולבחור בדיוק בבעל המקצוע המדויק עבורכם. שימו לב לטיפים שלנו ומובטחת לכם הצלחה רבה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:

דברו איתנו

זקוקים לעזרה של עו”ד מומחה בתחום הגבייה? פנו עוד היום לייעוץ משפטי