טיפים לבחירת עורך דין לייצוג בהוצאה לפועל

תוכן עניינים
עורך דין הוצאה לפועל

חייבים לכם כסף – צ’ק שקיבלתם חזר או שטר ערבות שצריך להוציא לפועל – הנה כמה טיפים כיצד לבחור עורך דין שייצג אתכם מול רשות ההוצאה לפועל ויעזור לכם לקבל את המגיע לכם במהרה.

לשכת ההוצאה לפועל משמשת לצורך ביצוע גביית כספים אשר כל חייב צריך לשלם אותם. בהליכי הוצאה לפועל הנושה, האדם הדורש את הכסף נקרא זוכה ואילו הצד הנתבע לשלם את הסכום מהנושה נקרא החייב. על אף שלא מעט אנשים בטוחים כי הליכי הוצאה לפועל הם לרוב לטובת הזוכה, לא פעם באמצעות ייצוג בהוצאה לפועל על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, ניתן להקל על החייב, לאחד את כל התיקים שלו ולהגיע להסדרים נוחים וטובים עבורו והרבה פחות טובים עבור נושיו.

מדוע חשוב לבחור בייצוג עורך דין הוצאה לפועל?

אם אדם מחליט לפנות ודרוש את כספו באמצעות הלשכה להוצאה לפועל, חשוב מאוד כי יבחר באופן מידי עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום על מנת שזה ידאג לאינטרסים של הנושה. חשוב לדעת כי העניינים יכולים להסתבך עם ההוצאה לפועל גם אם הנושה פונה להוצאה לפועל באופן מסודר ותקין.
לא פעם, החייבים נעזרים בסיוע של עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום על מנת שייצג אותם מול הנושה או הנושים ובהעדר ייצוג מקצועי של עורך דין הוצאה לפועל לנושה, החייב יכול להגיע למצב שבו הוא נדרש לשלם רק חלק מהסכום שהוא חייב מבלי ריביות. במקרה בהם יש מספר נושים לחייב, הוצאה לפועל יכולה לקבוע את סדר החזרת החובות דבר שיכול לעכב את התשלום לנושה בחודשים ואפילו שנים. לכן, חשוב מאוד שכל נושה יבחר בייצוג של עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ומנוסה בתחום.

טיפים לבחירת עורך דין הוצאה לפועל

מכיוון שכיום יש לא מעט עורכי דין העוסקים בתחום הוצאה לפועל ומכיוון שיש חשיבות לבחירת עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את עורך הדין הטוב ביותר בתחום:
ראשית כל, בחרו עורך דין מומלץ. כדאי מאוד שההמלצות יהיו אותנטיות וממקור ראשון כגון: חברים, מכרים ובני משפחה.
שנית, חשוב מאוד לבחור בעורך דין שיש לו ותק וניסיון בתחום וכי ידוע כי הוא סייע ללא מעט חייבים בהליך הוצאה לפועל.
כמו כן, חשוב מאוד לבחור במשרד עורכי דין אמין כמו עורך דין דן גנגינה. בין אם מדובר על משרד גדול ובין אם מדובר על משרד קטן יש לבדוק את אמינותו ואת המוניטין שלו בתחום. חשוב לבדוק מיהו הצוות המקצועי שעובד במשרד ועוד.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:

דברו איתנו

זקוקים לעזרה של עו”ד מומחה בתחום הגבייה? פנו עוד היום לייעוץ משפטי