איך לבחור עורך דין מקרקעין?

תוכן עניינים
איך לבחור עורך דין מקרקעין

בדיוק כפי שאתם לא תפתחו עסק בלי רואה חשבון שיטפל בניירת שלכם, כך לפני כל עסקת מקרקעין, העברות בעלות, רכישת קרקע וכדו’ – שמטבע הדברים העסקאות האלו נאמדות במאות אלפי ומיליוני שקלים – אתם זקוקים לעורך דין מקרקעין מקצועי ואמין שידאג לשרת את האינטרסים שלכם ויסגור לכם את החוזה הטוב ביותר עבורכם.

אז איך בעצם לבחור עורך דין מקרקעין?

ראשית, נתחיל עם הסבר פשוט על מהו עורך דין מקרקעין: עורך דין כזה אחראי, בין היתר, לייצג אותך מול הצד השני בכל עסקת מקרקעין או נדל”ן, מתוך ניסיון משפטי וידע מקצועי. לא ניתן להפחית בחשיבות של ייצוג משפטי בעסקאות כאלו: כאמור, עסקאות כאלו הן סבוכות, מלאות בפרטים וסעיפים רבים וחוסר זהירות בהכרח תוביל להפסדים רבים.

עורך דין כזה ידאג לטפל עבורכם בכל הבירוקרטיות, לנסח את הצד שלכם בחוזה על הצד הטוב ביותר ויגן עליכם מפני פרצות חשודות בחוזה. הבעיה מתחילה כאשר אתם שוכרים עורך דין חובבני, מתחיל או גרוע מכך – לא אמין, שיעשה לכם יותר נזק מתועלת. במילים אחרות, לשאלה “איך לבחור עורך דין מקרקעין” יש משקל רב, וכדאי לכם לבחור את עורך הדין שלכם בחוכמה ובזהירות המתבקשת.

מה מאפיין עורך דין טוב?

אז אתם בפתח של עסקת רכישה גדולה, מצאתם קרקע מניבה עם אופציות נוצצות ואתם חשים אופטימיות. כאשר אתם מגיעים לתוקף העסקה אתם מצטיידים בעורך דין מקרקעין ושני הצדדים מתחילים לנהל מו”מ ולנסח, לאט ובזהירות, את החוזה. אז איך לבחור עורך דין מקרקעים טוב לעסקה כזו? בפשטות, עורך דין טוב הוא כזה שיש בבעלותו ניסיון עם חוזים דומים – מה שמקנה לו את היכולת להסתכל קדימה ולנסח את החוזה באופן בטוח ונכון. בנוסף, חשוב שיהיו לו ההסמכות הרלוונטיות והידע המתאים. שימו לב: לא כל עורך דין מקרקעין יתאים לאופי העסקה שאתם עומדים לבצע, חשוב לבחור עורך דין בעל התמחות בעסקאות הספציפיות שאתם עומדים בפתחה.

 

דן גנגינה ירדני שרעבי קלצקין ושות’ הוא משרד עורכי דין מהמובילים והמקצועיים במשק הישראלי. אנו נבנה עבורכם מעטפת שירות מלאה ומקצועית ונעניק לכם ייצוג משפטי חסר פשרות לחוזה שלכם. לפרטים נוספים ושיחת ייעוץ ללא עלות אנו מזמינים אתכם ליצור קשר>>

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
אולי יעניין אותך גם:

דברו איתנו

זקוקים לעזרה של עו”ד מומחה בתחום הגבייה? פנו עוד היום לייעוץ משפטי